Nové moduly Ego-n

Nové moduly Ego-nInteligentní elektroinstalace ABB Ego-n je doplněna dvěma zcela novými moduly. Modulem stmívacím dvojkanálovým a Modulem převodníku RS232, RS485.

Výroba systému inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n byla ukončena. Náhradní díly můžete poptat pomocí kontaktního formuláře. Systém ABB Ego-n nahrazují systémy inteligentní elektroinstalace ABB-free@home a ABB i-bus® KNX.

Modul stmívací dvojkanálový

  • Je určen pro stmívání světelných spotřebičů, výstupním prvkem je tranzistor. Automatické rozpoznání druhu zátěže. Pro základní zátěž 2x 300W resp. 1x 600W.

Modul převodníku RS-232, RS-485

  • Určený pro připojení externího zařízení do systému Ego-n prostřednictvím sériového rozhraní RS-232 nebo RS-485. Modul se připojuje na sekundární sběrnici. Nejčastěji bude využíván pro připojení některých zabezpečovacích systémů. V instalaci pak bude možno využít signály snímačů pohybu zabezpečovacího systému například i pro ovládání světelných okruhů, využívat jedny okenní kontakty  nebo naopak jedním stiskem odchodového tlačítka systému Ego-n zakódovat zabezpečovací systém. Aby nastavení parametrů komunikace nekomplikovalo instalatérovi programování instalace a vazeb, jsou již základní knihovny pro připojení zabezpečovacích systémů DSC a Paradox přednastaveny.

Výrobky budou v první polovině dubna dostupné na našem e-shopu.