Nové barvy v řadách domovního elektroinstalačního materiálu

Nové barvy v řadách domovního elektroinstalačního materiáluLetošní rok je ve znamení barevných změn v jednotlivých designech. V designových řadách Tango® a Element® byla doplněna barva hnědá, resp. kávová/ledová opálová. V designech Future® linear a Impuls naleznete nové barvy mechové.

Odstíny hnědé v designových řadách ABB s.r.o., Elektro-Praga Tango® a Element® najdou uplatnění především v interiérech s nábytkem v trendových barvách, kde se v posledním období výrazně rozšířila nabídka různých odstínů ořechu, amerického dubu apod., k nimž nebyla stávající škála barev vhodná. Naopak sestupnou tendenci projevují kdysi populární třešeň či olše.

V případě designů Future® linear a Impuls jde o změnu nejen vizuální, ale především pocitovou při kontaktu s přístroji. Jedná se o rozšíření nástřikové technologie soft touch. V designové řadě Impuls byla již před několika lety tato povrchová úprava zavedena pod názvem saténová stříbrná (doplněná lesklým chromovým rámečkem). Nyní přibývají mechová černá a mechová bílá, kde je velmi efektní podsvětlení LE diodami. Tyto mechové barvy (bílá i černá) jsou uvedeny také jako novinka v designu Future® linear.

Výrobky můžete zakoupit v našem e-shopu.

Odkazy v rámci www stránek ABB