Nová průmyslová svítidla Gewiss

Trvalé experimentování s novými materiály a technologiemi, globální vize koncepce osvětlovací techniky a nezaměnitelný italský design jsou základem jedinečnosti řešení firmy GEWISS v oblasti osvětlení. Z těchto důvodů jsme do naší nabídky nově zahrnuli vybraná průmyslová svítidla této značky.

Svítidla TITANO

Svítidla TITANO jsou připravena pro použití se zdroji středního a vysokého výkonu. Tělo svítidla TITANO je vyrobeno z hliníku. Krytí svítidla je IP66. Barevné provedení šedé. Příkon světelného zdroje s paticí E27 je podle typu svítidla 150 W až 1000 W. Možnost volby symetrická difuzní, asymetrické difuzní, symetrické koncentrované a asymetrické koncentrované optiky. Svítidla TITANO jsou třídy I ochrany před úrazem elektrickém proudem.

Svítidla HORUS 2 a HORUS 3

Svítidla HORUS jsou vyrobena z termoplatu. Třída ochrany II. Krytí IP65. Barevné provedení kouřová šedá. Je možné objednat variantu symetrickou, asymetrickou a kruhovou. K dispozici je široká škála typů lišících se příkonem a paticí použitého světelného zdroje.

Svítidla MERCURIO 1 a MERCURIO 2

Hlavní konstrukční části svítidel MERCURIO jsou vyrobeny z hliníku. Svítidla mají IP66 a třídu ochrany I. Objednat je možné symetrickou, asymetrické, kruhovou nebo pouliční variantu svítidla. Barva svítidla MERCURIO 1 a MERCURIO 2 je grafitová, v případě MERCURIO 1 ještě hliníková.

Svítidla HALLE W/L

Výbojková svítidla HALLE jsou určena pro nasvícení průmyslových prostorů. Krytí svítidel HALLE je IP65. Barva šedý grafit.


 

Katalogový list svítidel Gewiss ke stažení: Depliant Lighting CS_2015_LOW.pdf