Neo Tech

Neo TechNová designová řada elektroinstalačního materiálu ABB Neo Tech inspirovaná barvami titanu a oceli, věčným onyxem a pálenou hlínou. Svojí osobitostí podpoří nejnovější trendy v moderní architektuře. Pro interiéry obsahující nerez, sklo, beton a další přiznané naturální materiály.

Kvalitní povrchová úprava v metalických odstínech je zárukou vysoké estetické i praktické hodnoty. Její funkcí je zároveň ochránit pohledové plochy prvků instalace od nechtěných otisků prstů.

Přístrojové vybavení designové řady Neo Tech je takové, aby tato řada splnila náročné požadavky na moderní elektrické instalace v současnosti i v budoucnu. Standardní nabídka mnoha klasických mechanických přístrojů je doplněna elektronickými prvky od stmívačů, kompletního ovládání žaluzií přes termostaty po automatické snímače pohybu a další.

Neo Tech vhodně doplňuje designovou řadu Neo, která si získala řadu příznivců mezi zákazníky požadující netradiční, krásné řešení instalačních prvků a úspěšně je instalují zejména v rezidenčním segmentu budov. Tento segment je logický i díky barevné nabídce.

Výrobky budou v první polovině dubna dostupné na našem e-shopu.