Moduly proudových chráničů pro zapuštěnou montáž

Moduly proudových chráničů pro zapuštěnou montážDesignové řady Element a Time byly doplněny o moduly proudových chráničů vestavné do standardní instalační krabice.

Připojovací svorky jsou bezšroubové pro průřezy vodičů 2,5 mm2. Z modulu vystupují tři vodiče, které jsou chráněny vestavěným proudovým chráničem. Typickou výhodou tohoto typu proudového chrániče je možnost instalace do stávajících sítí, bez nutnosti pokládání nového třívodičového přívodního vedení. Na vodiče vystupující z chráničového modulu lze připojit buď přímo zásuvky, které je možné řadit společně s chráničem do násobných rámečků, nebo dílčí rozvod o rozsahu limitovaném jmenovitým proudem chrániče, který je 16 A. Další velkou a praktickou výhodou i pro nové instalace je fyzická přítomnost chrániče přímo v místě připojení spotřebičů. Na rozdíl od klasických proudových chráničů, které bývají umístěny v rozvodnici, vybaví při distribuovaném nasazení proudového chrániče, které tento typ proudového chrániče umožňuje, právě jen ten konkrétní vývod, v němž proteče nebezpečný poruchový proud.

Katalogový list ke stažení: kl2009_02_modul_5526e-a00379.pdf

Moduly proudových chráničů 5526E-A00379 pro designy ABB s.r.o., Elektro-Praga jsou dostupné v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Další informace o designech Element a Time

Element

Element

Detail | Koupit
Barevné kombinace v klasických tvarech spínačů a zásuvek ABB Element.
Time

Time

Detail | Koupit
Moderní design, široký výběr barev designu ABB Time.