Modulární systém TEM MODUL

Chcete něco odlišného než mají ostatní? Máte rádi chytře vymyšlené věci? Žádné kompromisy v kvalitě a technologii kvůli ceně? Představujeme Vám designově výraznou alternativu výrobků zavedených výrobců elektroinstalačního materiálu – vypínače a zásuvky modulárního systému MODUL největšího slovinského výrobce TEM Čatež.

Modulárnost

Základními prvky modulárního systému jsou 1 nebo 2 moduly (1M, 2M). Moduly systému MODUL lze k sobě poskládat stejně tak snadno jako Lego kostky. Umožňují Vám vytvořit jakoukoli konfiguraci, kterou chcete.

Moduly lze kombinovat horizontálně i vertikálně. V 1M či 2M nabízí modulární systém široký výběr funkčních prvků: vypínače, tlačítka, osvětlení, zásuvky, komunikace, elektronika, dekorativní krytky a podpěrné rámečky. Speciálním znakem tohoto modulárního systému je rychlá a snadná instalace. Umožňuje přemístit prvky kdykoli chcete bez speciálního nářadí a znalostí universálního podpěrného rámu.

Modularita modulárního systému vypínačů a zásuvek TEM MODUL

3 designové řady LINE, SOFT a PURE

MODUL se skládá ze 3 designových řad: LINE, SOFT and PURE, které reprezentují moderní, sofistikovaný a individální životní styl. Můžete si vybrat ze široké a bohaté nabídky barev, vzorů a tvarů vypínačů a zásuvek. Díky svému vzhledu Vám dokážou navodit vytouženou atmosféru a náladu.

Rozdílné potřeby, očekávání a touhy budou uspokojeny 3 designovými řadami – přímou, elegantní a lesklou řadou LINE, zaoblenou řady SOFT s měkkými křivkami a pro náročnější zákazníky exklusivní a ohromující designovou řadou PURE, vyrobenou kompletně z přírodních materiálů. Se skleněnými, kovovými a dřevěnými dekorativními rámečky můžete ještě více obohatit a oživit Vaše obytné a pracovní prostory.

Designová řada PURE

Z čistých, neposkvrněných podob nově zrozeného světa vzklíčil příběh PURE. Dotyk přírodních motivů jsme zkombinovali s rafinovaným vkusem pro linie a tvar a vetkali nitě špičkové technologie.

Řada PURE je jedinečná svými přírodními materiály: kov, dřevo a sklo. Její unikátní design tomu dává výjimečný styl. Je nápadná, ale zároveň decentní. Vyzařuje smyslnost, sofistikovanost, vysoký standard a samozřejmě čistotu.

Designová řada PURE modulárního systému TEM MODUL

Univerzálnost modulárního systému MODUL

Charakteristickými znaky modulárního systému MODUL je vyčerpávající výběr prvků a snadná instalace. Sety vypínačů mohou být usazeny mnoha různými způsoby a lze použít jak s kulatými tak i hranatými krabičkami. Jednou z výhod je také plastový a kovový universální montážní rámeček vhodný pro všechny 3 designové řady, které umožňují jednoduchou instalaci a umístění dekorativních krytek.

Univerzálnost modulárního systému TEM MODUL

Funkčnost

MODUL byl vyvinutý pro ty, kteří ocení promyšlený designový výrobek. Systém zabere málo místa, tudíž jakákoli kombinace funkčních prvků může být připevněna uvnitř jedné krytky. Je vhodný jak pro nové, tak i pro zrekonstruované budovy.

Funkčnost modulárního systému TEM MODUL

Jednoduchost

Funkční prvky modulárního systému MODUL se snadno upevní uvnitř montážního rámu. Řešení “klik-in, klik-out” jsme vyvinuli pro zkrácení doby instalace. Přípojné vodiče se dají snadno nainstalovat zepředu.

Sestavitelnost

MODUL má mnoho možností, lze ho použít dokonce s kulatými i hranatými elektroinstalačními krabicemi, které můžete kombinovat horizontálně i vertikálně, individuálně či ve skupinách. Stejný montážní rámeček je možné použít horizontálně i vertikálně. Kovový montážní rámeček se šrouby a spáry zajištuje mimořádnou stabilitu a to dokonce i na hrubé použití a je vhodný pro jakoukoli dekorativní krytku. Montážní rámečky velikosti 2M jsou snadno spojitelné do skupin.

Sestavitelnost modulárního systému TEM MODUL

Bezpečnost a spolehlivost

Dlouhá životnost vypínačů a shoda s mezinárodními standardy. Vypínač je vysoce spolehlivý díky stříbrným kontaktům. Všechny zásuvky jsou vybaveny bezpečnostními krytkami zajišťující ochranu před přímým kontaktem.

Bezpečné vypínače a zásuvky TEM MODUL

Jedinečná šíře použitelnosti

Pokud si zařizujete dům, kancelář nebo dílnu, MODUL je vhodný jak pro obytné i pracovní prostory, tak i pro soukromé i veřejné budovy. Je unikátní v tom, že vypínače i zásuvky mohou být zabudovány kdekoli je třeba.

Modulární systém MODUL poskytuje řešení pro:

  • zděné, betonové a duté stěny
  • kulaté a hranate krabice,
  • systémy podparapetních žlabů
  • rozvodné desky
  • podlahové krabice
  • nástěnnou montáž
  • povrchovou montáž
  • IP20, IP44, IP55 a antibakteriální ochranu.

Jedinečná šíře použitelnosti TEM MODUL

Dostupnost výrobků MODUL

Prvky modulárního systému MODUL můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Elektroinstalace TEM.

Modul

Výrobky řady MODUL firmy TEM jsou designové prvky umožňující vytvořit variabilní sestavu přesně podle požadavků zákazníka.

Tištěný katalog ZDARMA

V případě zájmu Vám po vyplnění krátkého formuláře zdarma zašleme na Vaši adresu tištěný katalog elektroinstalačního materiálu TEM.