K přístrojům AudioWorld lze připojit výrobky Apple

K přístrojům AudioWorld lze připojit výrobky ApplePřístrojová řada AudioWorld se připojila ke světovému fenoménu pod názvem iPod, iPod Touch a iPhone od společnosti Apple. Do nabídky přibyla dokovací stanice s názvem Busch-iDock, která zprostředkuje spojení a přenos signálu ze zmíněných přehrávačů nebo telefonu do Vašeho domácího ozvučovacího systému.

Samotný přístroj je koncipován především pro spojení se zesilovačem s FM tunerem (obj.č. 8200-0-0041). Stejně jako on je napájen přímo ze sítě 230 V, nepotřebuje tedy pro svůj provoz přídavný napájecí zdroj. Propojení přístrojů je pak realizováno 4žilovým sdělovacím kabelem, stejně jak jste zvyklí u stávajících přístrojů řady AudioWorld.

Zajímavou novou funkcí této sestavy přístrojů je možnost použití dálkového ovládání Apple Remote, přičemž toto ovládání je funkční pro zesilovač s tunerem, i když iPod ani iPhone není zapojen v dokovací stanici.

Přístroj Busch-iDock také zajišťuje dobíjení baterie pro zmíněné přístroje Apple, navíc je také vybaven vstupní zdířkou 3,5 mm pro připojení různých MP3 přehrávačů.

Do dokovací stanice je možné připojit následující přístroje Apple, vybavené Dock Connectorem: iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPod touch 2G, iPod nano 4G, iPod nano 5G a iPod classic.

Kryty na tento přístroj jsou k dispozici pro všechny designové řady, kde je nabízen systém AudioWorld.

Tento výrobek lze zakoupit v našem e-shopu.

Busch-iDock

Co je to AudioWorld?

Odkazy v rámci www stránek ABB: