Inteligentní elektroinstalace Ego-n v designu Levit

Pro velkou oblibu designové řady Levit se společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga rozhodla tuto řadu doplnit i do inteligentní elektroinstalace Ego-n. Nabídku rozšíří tlačítkové spínače jednonásobné a dvojnásobné, snímač tlačítkový s LC displejem, termostat prostorový s otočným ovladačem i termostat programovatelný s LC displejem a samozřejmě i snímač pohybu.

Výroba systému inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n byla ukončena. Náhradní díly můžete poptat pomocí kontaktního formuláře. Systém ABB Ego-n nahrazují systémy inteligentní elektroinstalace ABB-free@home a ABB i-bus® KNX.

Levit z dílny ABB s.r.o., Elektro-Praga je na trhu již druhým rokem. Má mnoho tváří. Může být jak elegantní, tak nadčasový ale i hravý a individualistický. Levit je pestrost čisté moderní linie s širokou škálou barevných kombinací. V základní verzi je v nabídce 11 barevných kombinací počínaje standardní bílou přes odstíny kávové a metalické až po pastelově svítivé barvy.

Designová řada Levit obsahuje veškeré přístrojové vybavení, které může elegantně doplnit každou inteligentní elektroinstalaci. Datové zásuvky, televizní zásuvky, moderní kryty pro HDMI, USB zásuvky, zásuvky centrálního vysávání a internetové nebo FM rádio do zdi. Pomocí Modulu přijímače RF868 lze inteligentní elektroinstalaci Ego-n dálkově ovládat i prostřednictvím RF vysílačů, které má společnost ABB v řadě Levit již od loňského jara.

Ego-n_1 Ego-n_2 Ego-n_4

Dostupnost výrobků Ego-n v designu Levit

Výrobky Ego-n v designu Levit budou dostupné v průběhu prvního pololetí 2016. Výrobky v designu Levit pro klasickou elektroinstalaci naleznete již nyní v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Levit.

Levit

Levit

Detail | Koupit
ABB Levit - vypínače, které se vznášejí na stěnách. Pestrý design pro pestrý život!