EM66, EM67 USB nabíječky TEM

USB nabíječky EM66 a EM67 instalované buď ve veřejných prostorech, na vašich pracovních stolech nebo jako samostatná „zásuvka“ ve vašem bytě, zajistí pohodlí a spolehlivost nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších elektronických zařízení. Obě jsou designovány jako 1 modulární prvek a montují se stejně jako obyčejná elektrická zásuvka Modul.

USB nabíječka EM66

I přes malé rozměry je velice výkonná (2,1 A), proto budete svá elektronická zařízení nabíjet snadno a rychle pomocí standartního konektoru USB.
EM66-jednonásobná USB nabíječka TEM ukázka

USB nabíječka EM67

Disponuje 2 USB konektory a poskytuje výstupní proud 2,4 A. Umožňuje rychlé a velice výkonné nabíjení dvou zařízení současně. V případě nabíjení 1 zařízení je výkon 2,4 A zachován, při nabíjení 2 zařízení je výstupní proud rozdělen.
EM67-dvojnásobná USB nabíječka TEM ukázka

USB nabíječka TEM ve velikosti 1M

USB nabíječky ve velikosti 1M

Jsou k dispozici ve velikosti 1 modulu, proto se velice snadno kombinují se spínači, zásuvkami a dalšími funkčními prvky TEM. Tímto způsobem můžete spojit několik funkčností na jednom místě. Důležité je dodržovat návod ke správné montáži, protože montáž několika USB nabíječek společně (jedna vedle druhé) není povolena.

EM66, EM67-technický návod k zapojení a použití nových USB nabíječek

Barevné varianty

Díky dostupnosti v pěti barvách (bílá, černá, antracitová, béžová a stříbrná) mají USB nabíječky TEM postaráno i estetickou přizpůsobivost vašemu vkusu a potřebám. USB nabíječky je tímto způsobem možné snadno zakomponovat do atmosféry vašich obchodních, veřejných nebo soukromých prostorů.

Barevné varianty USB nabíječek TEM

Designové varianty

USB nabíječky TEM jsou dostupné ve všech 5 barvách modulárního systému MODUL a lze je kombinovat se všemi designovými rámečky řady LineSoft a Pure.

Dostupnost USB nabíječek TEM

USB nabíječky od firmy TEM Čatež naleznete v našem e-shopu v kategorii Elektroinstalace TEM / Modul / Nabíječky USB.