Dvoukanálový vysílač vstupní informace P8 TR 2 U(C) DIN

Dvoukanálový vysílač vstupní informace P8 TR 2 U(C) DIN

Sofistikované řešení bezdrátového přenosu vstupní informace. Umožňuje garantovaný přenos stavu kontaktů či přivedeného napětí (například pro přenos HDO signálu).

V případě, že je sepnutý vstup na vysílací straně, je tato informace odeslána a druhý přístroj na přijímací straně tuto informaci vyhodnotí a sepne příslušný výstup. Mezi přístroji je zajištěna obousměrná komunikace a to znamená maximální spolehlivost přenosu. Tato vlastnost mimo jiné umožňuje i zpětnou signalizaci stavu sledovaného zařízení.

 

Příklad použití vysílače vstupní informace P8 TR 2 U(C) DIN

Označení výrobků pro bezdrátové ovládání dle stavu vstupní informace je P8 TR 2C DIN 3299-20408 pro snímání stavu kontaktů a P8 TR 2U DIN 3299-20418 pro snímání stavu přivedeného napětí.

Technické informace:

max. spínaný výkon 750 W, 500 VA
napájení 230 V / 50 Hz
provozní kmitočet 868 MHz
spínací prvek 2x relé/relays
dosah až 150 m (ve volném prostoru)

Přístroje P8 TR 2C DIN a P8 TR 2U DIN nabízí naprosto unikátní řešení přenosu vstupní informace (stav kontaktů). Prakticky se jedná o přijímač i vysílač v jednom. V případě, že je sepnutý vstup na vysílací straně, je tato informace odeslána a druhý přístroj na přijímací straně tuto informaci vyhodnotí a sepne příslušný výstup. Mezi přístroji je zajištěna obousměrná komunikace a tím je zajištěna maximální spolehlivost přenosu. Tato vlastnost mimo jiné umožňuje i zpětnou signalizaci stavu sledovaného zařízení. V případě ztráty signálu z vysílače je možné definovat stav výstupu na přijímací straně. To zajistí maximální spolehlivost spojení např. v aplikacích jako je hlídání maxima, ovládání čerpadel ve vodárnách apod.

Pozn. Možnost signalizace stavu vstupu a definování stavu výstupního relé lze využít pouze v případě použití dvou přístrojů P8 TR 2 DIN proti sobě.

  • jednoduché nastavení
  • určený pro montáž na DIN lištu
  • umožňuje připojení externích antén
  • zpětná signalizace
  • max. spolehlivost přenosu

Přístroje P8 TR 2C DIN a P8 TR 2U DIN jsou kompatibilní s dalšími přístroji POSEIDON 868MHz firmu ENIKA.

Přístroje lze zakoupit v našem e-shopu.