Logo TREMIS s.r.o.

Tremis

O společnosti TREMIS s.r.o.

Společnost TREMIS s.r.o. se od roku 1995 zabývá výrobou součástí pro hromosvody a uzemnění v zinkovaném, měděném a nerezovém provedení. Záměrem společnosti je produkce kvalitních výrobků, které maximálně usnadňují a zrychlují montáž při zachování funkčnosti a životnosti. Výrobky a vodiče jsou v předepsaných lhůtách zkoušeny v Elektrotechnickém zkušebním ústavu.

Společnost TREMIS s.r.o. má zaveden systém řízení jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2009. Certifikát TÜV SÜD Czech s.r.o. je vystaven pro obory činností: vývoj, výroba a prodej součástí pro hromosvody a uzemnění. Společnost TREMIS s.r.o. uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM a.s. a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Sortiment je průběžně doplňován o nové, pro montáž vhodnější svorky a podpěry.
Dále dodáváme vodiče pro instalace hromosvodů a uzemnění, svorkovnice, rovnačky, kabelové příchytky, lanové svorky, napínací šrouby apod.

Sortiment výrobků TREMIS

Materiál výrobků TREMIS

  • Ocel tř. 11 a tvárná litina s povrchovou úpravou žárovým zinkováním, spojovací materiál žárově zinkovaný, pokud není v katalogu uvedeno jinak.
  • Měď 99,9 E ( E-Cu 57 dle DIN), spojovací materiál měděný.
  • Nerez 17 240 ( 1.4301, CrNi 18 10 ) nebo 17 244 ( 1.4404, CrNiMo 17 12 2 ), spojovací materiál v provedení nerez A2 nebo A4.
  • Plast stabilizovaný proti UV záření.

Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.tremis.cz

Výrobky firmy Tremis naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.