SEZ-CZ s.r.o.

V roce 1996 vznikla ve Žďáře nad Sázavou organizační složka akciové společnosti SEZ Dolný Kubín, která patří mezi významné výrobce elektroinstalačního materiálu pro elektrotechnický průmysl a stavebnictví. V letech 1996 – 2000 zajišťovala tato organizační složka prodej elektroinstalačního materiálu v České republice.

Od 1. 7. 2000 začala na českém trhu působit nově vzniklá společnost SEZ-CZ s.r.o., se sídlem na Jihlavské ul. 1007/2 ve Žďáře nad Sázavou, která navázala na činnost organizační složky. Tato společnost získala statut obchodního zastoupení akciové společnosti SEZ Dolný Kubín na českém trhu se všemi právy a povinnostmi s tím souvisejícími.

Od 1. 1. 2009 získala společnost SEZ-CZ s.r.o. statut výhradního obchodního zastoupení akciové společnosti SEZ Krompachy.

Hlavní náplní společnosti je obchodní, marketingová a poradenská činnost v oblasti elektroinstalačního materiálu.

Prvořadými cíly naší společnosti je především spokojenost našich zákazníků, snaha o rozšiřování nabízeného sortimentu a poradenství. Společnost dává velký důraz na kvalitní zákaznický servis, kvalitu výrobků. Společnost má více jak 200 smluvních zákazníků z oblasti převážně obchodních, výrobních a montážních společností.

Společnost SEZ-CZ s.r.o. se pravidelně zúčastňuje všech významných veletrhů a výstav, kde je možné se seznámit s výrobním programem akciové společnosti SEZ Dolný Kubín, rozšiřující nabídkou zboží společnosti SEZ-CZ a od roku 2009 také akciové společnosti SEZ Krompachy (Ampér, ForArch, MSV).


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.sez-cz.cz

Výrobky firmy SEZ-CZ s.r.o. naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.