Logo SALTEK

SALTEK

SALTEK s. r. o. je česká společnost specializující se na vývoj a výrobu přepěťových ochran. Nabízí ucelený sortiment svodičů bleskových proudů a přepěťových ochran typ 1 až 3 podle ČSN EN 61643-11 (resp. B, C a D podle E DIN VDE 0675-6) a přepěťové ochrany pro informatiku, měření a regulaci, telekomunikace.

Společnost SALTEK byla založena v roce 1995. Sídlo firmy, vedení, výroba, odbyt a vývojová konstrukce jsou v Ústí nad Labem. Od svého vzniku SALTEK dosahoval velmi dobrých výsledků a vysokých meziročních nárůstů obratu a záhy se stal lídrem českého trhu. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků. Pro vývoj produktů jsou používány nejmodernější materiály, konstrukční postupy, technologie a měřicí metody. Vývojová konstrukce a laboratoř jsou vybaveny unikátními přístroji a technologiemi.

SALTEK s.r.o. krátce po svém vzniku zavedl a následně certifikoval systém řízení podle mezinárodních standardů. Jako první byl v roce 1998 zaveden systém řízení jakosti. Od roku 2005 má společnost SALTEK s.r.o. zavedený a pravidelně prověřovaný integrovaný systém řízení, který se skládá ze systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, systému řízení ochrany životního prostředí podle ČSN EN ISO 14001 a systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle OHSAS 18001. Společnost je certifikována auditory TÜV NORD Czech, s.r.o., který je členem skupiny TÜV NORD Gruppe.

SALTEK si dlouhodobě udržuje vedoucí postavení na trhu přepěťových ochran v České republice a solidní postavení v Evropě.

SALTEK pořádá pravidelná školení pro projektanty, investory a dodavatelské firmy, na kterých prezentuje nejen své výrobky, ale i nové trendy v oboru ochrany před přepětím. Na školení seznamuje svoje partnery a zákazníky se sortimentem přepěťových ochran, se správným způsobem jejich projektování, montáží a užitím. Ve smyslu myšlenky „Jsme Vám blíž“ jsou školení pořádána po celém Česku a Slovensku. Absolventi školení dostávají jeden bod v systému hodnocení ČKAIT.

Společnost SALTEK se prezentuje na odborných výstavách v ČR i v zahraničí. Tradiční je účast na nejvýznamnější české elektrotechnické výstavě AMPER, stejně tak na odborném veletrhu ELOSYS. SALTEK od roku 2000 vystavuje i na mezinárodních výstavách Light & Building ve Frankfurtu nad Mohanem a na Hannover Messe v Hannoveru.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.saltek.cz

Výrobky firmy SALTEK naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.