Logo NKT CABLES

nkt cables

nkt cables je předním světovým dodavatelem v odvětví energetiky. Navrhujeme, vyrábíme a nabízíme vysoce kvalitní kabely a řešení pro elektrickou infrastrukturu, stavebnictví, železniční a automobilovou dopravu. Vizí firmy je udržet si vedoucí postavení v poskytování inovativních, vysoce kvalitních a dlouhodobých řešení pro všechny zákazníky.

Výrobní závody nkt cables patří k nejmodernějším, nkt cables do nich neustále investuje, abychom tak udrželi jejich vysokou technologickou úroveň. Životní prostředí je pro nkt cables klíčovou oblastí a prevence vzniku odpadu je naší hlavní prioritou. Nová továrna nkt cables v Kolíně nad Rýnem je nejvyspělejší továrnou na světě.

nkt cables dosahuje přibližného obratu 1,2 miliard Euro (2013) a zaměstnává okolo 3.560 lidí. Vlastníkem nkt cables je NKT HOLDING A/S (www.nkt.dk), který je uveden na dánské burze. NKT Holding vlastní řadu společností, které patří k různým průmyslovým odvětvím a jejich výroba probíhá na čtyřech kontinentech. NKT Holding má 8.900 zaměstnanců.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.nktcables.cz

Výrobky firmy nkt cables naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.