Legrand

Legrand

Francouzská společnost LEGRAND je světový lídr v oblasti elektrotechnických instalací a digitální infrastruktury.

Obchodní zastoupení má v 90 zemích světa a je aktivní ve více než 180 zemích světa s celkovým počtem téměř 37 000 zaměstnanců. Tržby za rok 2017 dosáhly 5,5 miliard EUR. Nabízí přes 215 000 produktů v oblasti řízení osvětlení, vytápění, správy datových sítí apod., díky čemuž může nabídnout široký výběr řešení na míru pro komerční, průmyslové a rezidenční projekty.

V České republice je přítomna již od roku 1992. Kancelář společně se showroomem se nachází v Praze v ulici Sokolovská. Odtud společnost nabízí odbornou pomoc a podporu jejím klientům a partnerům od návrhu až po dokončení jejich projektů.

Společnost LEGRAND nabízí tyto řešení v těchto produktových oblastech:

  • výkonové jištění, spínání a řízení motorů, pojistkové odpínače a odpojovače, modulární přístroje na DIN lištu, rozvodnice a rozváděče, rozvod a příslušenství pro kabeláž, kompenzace jalového výkonu, přípojnicové systémy a NN transformátory,
  • organizace a vedení kabelů, systémy strukturované kabeláže, nouzové osvětlení,
  • elektroinstalační přístroje a příslušenství, systém inteligentní elektroinstalace, audio a video vstupní systémy, výrobky ve zvýšeném krytí.

Legrand také nedávno oznámil vznik nové LEGRAND nadace. Je to první nadace, která vznikla pod záštitou neziskové organizace Fondation Agir Contre l’Exclusion (FACE). Nadace pomáhá v boji proti sociálnímu vyloučení v souvislosti se ztrátou nezávislosti v důsledku nedostatku elektřiny a zároveň má za cíl podporu vzdělávání a zaměstnanosti v sektoru elektrotechniky.

Další informace o výrobcích firmy Legrand na našich stránkách: Výrobky Legrand


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.legrand.cz

Výrobky firmy Legrand naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.