Logo HAUPA

Haupa

Výrobce a dodavatel nářadí nejenom pro elektrikáře. Sortiment firmy HAUPA neobsahuje žádné ošizené výrobky. Vysoká kvalita výrobků je nejvyšší firemní prioritou. V závodech HAUPA je prováděna kontinuální kontrola kvality. HAUPA zaměstnává pouze specialisty v příslušných oborech.

Skupina HAUPA byla založena v roce 1961 ve městě Remscheid, v centru německého průmyslu výroby nástrojů. Hans-Udo Paas založil společnost HAUPA s cílem poskytnout vysoce kvalitní nástroje pro požadavky elektrotechnického trhu.

Kombinace tradice a pokroku je základem konzistentní a stabilní strategie expanze firmy. Kombinace zkušeností, odborné způsobilosti a inovací je receptem na úspěch. Každodenním cílem firmy HAUPA je vytváření kvalitních produktů, které zvýší produktivitu a konkurenceschopnost zákazníků.

Neustálé konzultace s průmyslem a obchodem jsou pro firmu důležité. HAUPA má v Evropě vlastní pobočky, které se zabývají specifickými požadavky svých zákazníků. Dceřiné společnosti a generální dovozci v celé Evropě zajišťují širokou síť distributorských partnerů, kteří jsou blízko zákazníkům a mohou zaručit neustálou připravenost dodání zboží.

Společnost HAUPA je specializovaná na tyto skupiny produktů:

  • vše kolem kabelů
  • práce pod napětím
  • standardní program

Stránky výrobce naleznete na adrese https://www.haupa.com


Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.