Logo GPH

GPH

Společnost GPH, spol. s r.o. působí na českém trhu už od r. 1993, kdy ze zcela obchodní firmy – výhradního zástupce mateřské firmy GPH GmbH z Hofu (SRN) – se velmi rychle (již v r. 1994) přetvořila na výrobně-obchodní firmu.

Dnes disponuje výrobní plochou přes 2000 m2, kde je zaměstnáno 55 stálých zaměstnanců.

Od roku 2001 je certifikovaná dle ISO 9001.

Díky velké výrobní variabilnosti dnes nabízí nejen standardní výrobky z katalogu nebo jejich modifikace, ale zejména spolu se zákazníky vytváří produkty zcela nové, určené pro konkrétní aplikace a to většinou v maloseriovém provedení.

V současnosti je hlavní podnikatelskou náplní GPH výroba a prodej kabelových armatur – spojovacích a ukončovacích systémů pro vodiče a kabely v rozsahu 6 – 1.000 mm2 pro oblast nn a vn. Zároveň je nedílným doplňkem aktivit firmy prodej dalšího kabelového příslušenství a pomůcek pro práci v elektrotechnice, prodej a servis mechanického a hydraulického nářadí pro elektrotechniku a nástrojů i pomůcek pro práci pod napětím do 1 kV.

Po více než třináctiletém vývoji na domácím a zahraničním trhu dokáže nabídnout bezmála 9 000 položek.

Strategickým cílem společnosti GPH ve třetím tisíciletí je prostřednictvím vysoké jakosti produkce, příznivé cenové politiky a kvalitního zákaznického servisu dosáhnout dominantního postavení na tuzemském trhu a podstatně zvýšit podíl exportních aktivit na evropských a mimoevropských trzích.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.gph.cz


Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.