ETI

Společnost ETI jako součást mezinárodní finanční skupiny Adlinger company, se od roku 1950 do současnosti vyvinula v jednoho z předních světových výrobců rezidenčních a komerčních instalačních řešení, nízkého a středního napětí, rozvodů a výkonové elektroniky a polovodičů, jakož i ve výrobě technické keramiky, nástrojů a zařízení a produktů vyrobených z plastu.

Dceřiné společnosti po celé Evropě a úzká spolupráce s vybranými strategickými partnery jsou důležitým prvkem strategie růstu společnosti. Dnes skupina ETI zaměstnává více než 1900 lidí a prodává své výrobky do více než 60 zemí po celém světě. Společnost výrazně investuje do vývoje a inovací a je jednou z prvních slovinských společností, které získaly certifikát kvality ISO 9001 a certifikát environmentálního managementu ISO 14001.

Podařilo se jim vytvořit mezinárodně konkurenceschopnou a stabilně rozvíjející se obchodní skupinu, jejíž růst nezastavily ani a obrovské konkurenční tlaky.
V roce 1980 byla v ETI zavedena první automatická linka a roku 1997 byla založena první z dceřiných společností. Od roku 2008 je ETI jedním z průkopníků v ochraně fotovoltaických systémů. Velká reorganizace výroby proběhla v celém koncernu roku 2014, kdy byla většina linek automatizována. V letošním roce byla dokončena zcela nová linka na proudové chrániče, která je nyní nejmodernější v Evropě.

Výrobní závody se nyní nacházejí pouze v Evropě, ty největší ve Slovinsku, Polsku, Německu a Itálii.
ETI je především výrobce pojistek, v tomto sortimentu patří mezi 3 největší světové producenty. Další velkou skupinou jak výrobní tak prodejní jsou klasické přístroje jako jističe, chrániče, svodiče…Značka ETI ve svém sortimentu pokrývá rozsah ochrany od 0,5 do 6 300, to znamená od nejmenších pojistek až po vzduchové jističe.
Obrovský důraz je kladen na kvalitu výrobků. Výhodou značky ETI je skutečnost, že má nejenom vlastní vývoj, ale také plnou kontrolu nad celým výrobním procesem. Drtivou většinu komponent si vyrábí sami a to vč. plastů a keramiky, stejně tak nástroje. Tím je zajištěna vysoká kvalita v celém výrobním procesu.


Stránky výrobce naleznete na adrese https://etielektroelement.cz


Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.