Logo ENIKA

Enika

Firma ENIKA.CZ s.r.o. navazuje na skvělou tradici ryze české soukromé firmy Enika, spol. s r.o, založené v roce 1990 bez účasti zahraničního kapitálu, pečlivě budované s cílem poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby.

Efektivní obchodní systém s jasně prokazatelnými výsledky, nám postupně umožnil získat pozici výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku u většiny zahraničních dodavatelů, s kterými jsme zahájili spolupráci.

Díky tomu jsme schopni nabídnout krátké dodací lhůty a spolehlivost dodávek s maximálním využitím skladu zboží.

Síť zákazníků po celé České i Slovenské republice je obsluhována obchodními zástupci, odpovědnými za přidělený region. Ti jsou připraveni poskytnout podrobné technické údaje, případně vypracovat individuální nabídky.

Enika je jedním z nejvýznamnějších výrobců systémů bezdrátového ovládání s vlastní vývojovou základnou. Známkou kvality je nárůst exportu vlastních výrobků. Podařilo se nám vybudovat spolehlivě fungující distribuční sítě v mnoha zemích Evropy.

Tradičně velmi dobré vztahy má Enika s odběrateli na Slovensku. Pro zlepšení toku zboží a další zvýšení úrovně poskytovaných služeb byla otevřena sesterská společnost ENIKA.SK s.r.o. Díky tomu mohou slovenští zákazníci provádět objednávky a platby přímo ve své měně a jsou obsluhováni vlastní sítí obchodních zástupců.

Cílem společnosti je neustále zlepšovat poskytované služby a tomu je podřízeno veškeré úsilí pracovníků firmy. O naší snaze svědčí nejen tisíce spokojených zákazníků, ale také certifikát ISO9001, který jsme získali už v roce 1999.

Stránky výrobce: http://www.enika.cz

Výrobky této firmy: zobrazit v e-shopu