EMOS spol. s r.o.

EMOS spol. s r.o.

Společnost EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 1991. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem a v současné době je jednou z největších obchodních firem na trhu s elektrozbožím součástkového charakteru v celé České republice.  Svého významného postavení dosáhla rozsáhlými podnikatelskými aktivitami. Hlavními obchodními činnostmi jsou import, export, velkoobchodní a maloobchodní prodej, a dále pak společnost poskytuje služby a montáže slaboproudých zařízení. Na bezproblémovém chodu společnosti se podílí více než 200 zaměstnanců. Základní kapitál je tvořen výhradně prostředky pocházejícími z českých zdrojů.

EMOS je držitelem certifikátu ISO 9001 a respektuje technické, technologické i ekologické normy.

Charakteristika společnosti

Skupina EMOS je obchodní uskupení společnosti EMOS  a jejích čtyř dceřiných společností se sídlem na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku. Cílem jejich exportních dodávek je ale většina zemí Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem elektrozboží a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.

Dále je společnost EMOS exkluzivním distributorem značek GP Batteries ,GP Powerbank, GP Lighting, Homexpert by Honeywell (přední výrobce termostatů a termostatických hlavic) a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER. V roce 2012 pak řady výhradní distribuce rozšířily značky Honeywell a One for All. Spolupracuje tedy s těmi největšími hráči na globálním trhu.

Sortiment produktů společnosti EMOS tvoří více než 1 300 aktivních položek připravených k okamžitému odběru. Jejich nákup a technickou podporu zajišťují takzvané produktové skupiny, do kterých je celé portfolio rozděleno. Produktové skupiny dále posuzují kvalitu dovážených produktů na měřících či testovacích zařízeních, a to buď přímo v sídle společnosti, anebo v autorizovaných zkušebnách.

Eurologistické centrum

V prosinci 2001 byl zprovozněn sklad společnosti EMOS na ulici Lipnická v Přerově. Jeho podoba procházela mnohaletým vývojem a kompletní modernizace byla dokončena v roce 2008. Společnost EMOS tak disponuje rozsáhlým a plně moderně vybaveným Eurologistickým centrem a zásobními skladovými prostory s kompletačním a expedičním pracovištěm o celkové ploše 6 750 m2. V současné době sklad disponuje 850 mobilními regálovými pozicemi a 8 900 europaletových míst.

Distribuce v rámci ČR

V rámci České republiky má společnost EMOS více než 1 600 aktivních zákazníků z řad velkoobchodů, řetězců, supermarketů a maloobchodních prodejen.  K významným obchodním partnerům patří například obchodní sítě Makro, Globus, Kaufland, Interspar, Penny Market, OBI, Electro World, Datart a další. Servis zákazníkům poskytuje EMOS prostřednictvím erudovaného týmu obchodních zástupců, kteří jsou vybaveni těmi nejmodernějšími technologiemi.

Nabídka služeb

Společnost EMOS je rovněž významným dodavatelem technologií v oblasti elektroniky a elektrotechniky. Mezi nejvýznamnější patří dodávky systémů televizních kabelových rozvodů, elektrických zabezpečovacích a požárních signalizací, uzavřených televizních okruhů, dodávky a montáže telekomunikačních systémů a také budování datových a optických sítí.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.emos.cz

Výrobky firmy EMOS spol. s r.o. naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.