Logo ELEKTRODESIGN

ELEKTRODESIGN ventilátory s.r.o.

20 let obchodní značky

ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. je dlouhodobě a dynamicky se rozvíjející společnost, která disponuje vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků, vlastními výrobními kapacitami, skladovacími prostory a prodejními pobočkami po celé České republice i na Slovensku. Počátky aktivit společnosti v oblasti prodeje ventilátorů a příslušenství spadají do roku 1992. Od roku 1993 působí ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. jako velkoobchod s ventilátory, rekuperačními jednotkami, příslušenstvím a tepelnými čerpadly na celém území Čech, Moravy a Slovenska. Společnost tak byla jedním z prvních, ryze českých, velkoobchodů v oboru vzduchotechniky na území Československa. V následujících letech společnost rychle rozšiřovala svůj sortiment výrobků pro vzduchotechniku a v současné době zaujímá přední místo na českém trhu. Společnost je výhradním zástupcem několika nadnárodních společností, které mají celkový obrat přes 10 miliard korun. V průběhu posledních 15 let získala společnost ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. významné postavení v oblasti velkoobchodního prodeje a v roce 2002 uvedla do provozu moderní areál centrální logistiky, který je situován na dálničním sjezdu ve Staré Boleslavi. Centrální sklad je propojen on-line s dalšími sklady společnosti, které jsou odtud zásobovány. Jsou to sklady v Praze, Plzni, Písku, Teplicích, Olomouci a Brně, Bratislavě a Košicích.

Zajištění kvality

Součástí odpovědného přístupu společnosti k zákazníkům, k vyřizování jejich objednávek a k zajišťování dodávek v podmínkách stále se zostřující hospodářské soutěže, je trvalé zdokonalování interních procesů a jakosti řízení. ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. je držitelem certifikátu systému řízení kvality podle normy ČSN EN ISO 9001: 2001 a následně ČSN EN ISO 9001: 2009, který vystavila společnost „Český lodní a průmyslový registr, s.r.o.“, člen skupiny Germanischer Loyd. Touto formou společnost prokazuje svoji schopnost trvale poskytovat vysokou kvalitu nabízeného zboží i doprovodných služeb a uspokojovat tak stoupající nároky zákazníků, stejně jako požadavky právních a technických předpisů.
V roce 2009 úspěšně proběhl ve společnosti pravidelný audit certifikační společností, kterým byla potvrzena shoda vybudovaného systému s normou ČSN EN ISO 9001: 2009. V započatém trendu totální kvality pokračuje společnost důsledným prováděním vnitřních auditů na všech pracovištích.
V průběhu let 1992–2012 společnost získala a trvale udržuje na dodávaná zařízení a výrobky platné certifikáty od certifikačních společností VÚPS – Certifikační společnost s.r.o., Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. a PAVUS, a.s.

Cíle společnosti

Jedním z hlavních cílů společnosti je zajištění vysoké kvality nabízených produktů, prodejního a po prodejního servisu. ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. se zaměřuje na zajištění komplexnosti nabízených výrobků a stavebnicových systémů, jejichž kvalita a celková úroveň se účastní na definování produktových standardů na trhu. Tyto produktové řady nabízí dostatek předností v konkurenčním prostředí a poskytují tak komparativní výhody zákazníkům při dosahování jejich vlastních hospodářských cílů. Součástí firemní strategie je technická podpora produktů, promptní vypracování nabídek a nadstandardní servisní služby, zajišťované vlastním servisním střediskem. Aby byly zajištěny předpoklady pro další vývoj v souladu s uvedenou strategií, investovala společnost mnoho prostředků do vybudování distribuční sítě skladů a poboček. Součástí technického zabezpečení distribuční sítě bylo pořízení výkonného informačního systému a hardware, který odpovídá současným požadavkům na řízení společnosti v podmínkách harmonizace s hospodářským a právním prostředím EU. Zároveň bylo uvedeno do provozu školicí středisko, kde je možno najednou vyškolit až 40 účastníků za pomoci moderní techniky. Těšíme se na to, že uvedená opatření, spolu s velkým rozšířením technicky vyspělého sortimentu, pomohou nám i našim partnerům, mezi které patří velké i menší projektové, dodavatelské a obchodní společnosti v oblasti stavebnictví a vzduchotechniky, najít optimální a úspěšné řešení jednotlivých projektů.
Naše společnost chce být partnerem, se kterým se dobře spolupracuje a na kterého je možno se při řešení problémů vždy zcela spolehnout.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.elektrodesign.cz

Výrobky firmy ELEKTRODESIGN ventilátory s.r.o. naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.