BRINKO GmbH

Společnost BRINKO GmbH z Remscheidu, jejíž základy vznikly již před více než 160 lety, je spolehlivý dodavatel kvalitních nástrojů.

Již více než 200 let je Remscheid centrem vysoce kvalitních nástrojů. Zde se vyvíjejí, vyrábějí i navrhují nástroje všeho druhu. To vše plus inovativní marketing láká zákazníky z celé řady průmyslových odvětví.

Set nářadí BRINKO

Po celou svou historii BRINKO vyrábí nejrůznější ruční nástroje a vždy je upravuje, aby byly z nejmodernějších materiálů a odpovídaly nejmodernějším trendům. Hlavním cílem společnosti je uspokojit své zákazníky, proto je pro firmu velmi důležitý nepřetržitý dialog s jejich zaměstnanci a zákazníky. Protože se BRINKO hýbe s dobou, digitální svět se i u nich stal nedílnou součástí společnosti.

BRINKO je a vždy byla rodinná firma. V průběhu existence firmy se však rodiny měnily a od roku 2020 je dceřinou společností jiné rodinné firmy, a to HAUPA GmbH & Co. KG.

Logo BRINKO powered by haupa

Výrobky BRINKO se prodávají prostřednictvím velkoobchodů. BRINKO podporuje velkoobchodníky jako své partnery mnoha způsoby a pomáhá jim rozvíjet odborné znalosti tak, aby dosáhli maximální možné spokojenosti zákazníků.

  • Přizpůsobené a atraktivní plánování prodejního vybavení podle požadavků
  • Služby na podporu prodeje pro velkoobchodníky
  • Stručné prezentace, které koncovým spotřebitelům umožňují manipulovat a vybírat si produkty, které chtějí

Stránky výrobce naleznete na adrese https://www.brinko.de

Výrobky firmy BRINKO GmbH naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.