Logo BONEGA

BONEGA, spol. s r.o.

Česká firma BONEGA® se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vysoce kvalitních výrobků v oblasti elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. Název firmy BONEGA® vznikl převzetím tohoto slova ze slovníku umělého mezinárodního jazyka Esperanta. V tomto jazyce znamená „Bonega“ výborný(á), dobrý(á).

Společnost Bonega® byla založena roku 1992 Boženou Janečkovou a Ing. Romanem Hudečkem. Oba dva společníci mají stejný majetkový podíl a oba dva jsou zároveň i jednateli společnosti Bonega. V roce 2004 firma úspěšně zaregistrovala ochrannou známku BONEGA®.

Firma se z počátku věnovala více oborům, ale postupem času se vyprofilovala. Nyní se firma věnuje především dvěma oborům a to elektroinstalační materiál (jistící přístroje pro nízké napětí) a bytovým vodoměrům s navazujícím bezdrátovým přenosem dat. Firmu posunuje vpřed především špičkový vývoj, který se může prezentovat již několika patenty a užitnými vzory. Výroba probíhá převážně formou outsourcingu s velmi pečlivou výstupní kontrolou. Každoročně přináší zákazníkům unikátní výrobky, které určují směr moderních trendů. Jejich neustálou snahou je zlepšování užitných vlastností a parametrů, což se odráží i v řadě ocenění.

Modulární přístroje BONEGA patří mezi současnou světovou špičku z hlediska technických parametrů i užitných vlastností. Jsou snadno rozpoznatelné díky uživatelskému popisku s odklápěcím okénkem. Všechny přístroje (včetně proudových chráničů) mají shodný moderní oblý design takže spolu v rozvaděči ladí a podporují tak profesionální vzhled vašich instalací.

Společnost Bonega získala také svou popularitu díky aplikaci navrh-rozvadece.cz se kterou můžete lehce získat dokumentaci k Vašemu rozvaděči. Největší pozitivum této aplikace je, že není zaměřen pouze na sortiment Bonega, ale můžete tam nalézt i modulární přístroje a rozvaděče jiných velkých světových výrobců.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.bonega.cz

Výrobky firmy BONEGA, spol. s r.o. naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.