Logo Elplast Beghelli

Beghelli-Elplast, a.s.

Společnost Beghelli-Elplast se na českém trhu pohybuje pod různými názvy již přes 130 roků. Za tu dobu si dokázala vytvořit jméno jako výrobce kvalitního osvětlení, které splňuje nejpřísnější technické a estetické požadavky. Na domácím trhu se řadí mezi nejvýznamnější producenty svítidel, výrobky se značkou Beghelli se velmi dobře uplatňují také na zahraničních trzích v Evropě a zámoří. V současnosti je společnost Beghelli-Elplast součástí nadnárodního seskupení Gruppo Beghelli, které mu dodává potřebnou ekonomickou stabilitu a zároveň zajišťuje distribuci a technickou podporu na nových trzích v zámoří jako jsou Mexiko, USA, Hong Kong nebo Kanada.

Složení sortimentu Beghelli-Elplast je uzpůsobeno tak, aby společnost byla schopna nabízet kompletní osvětlovací řešení pro nejrůznější projekty a vycházet vstříc různorodým požadavkům. Nosná část výrobní náplně je tvořena interiérovými a průmyslovými zářivkovými svítidly. Jedná se hlavně o tradiční vestavná, přisazená či závěsná mřížková svítidla a o svítidla s vyšším krytím, odolná proti nárazům. Jednotlivé typy svítidel jsou nabízeny v mnoha variantách tak, aby co nejpřesněji vyhověly požadavkům zákazníků.
V nabídce Beghelli-Elplast lze nalézt také svítidla speciálně konstruovaná pro specifická prostředí se zvláštními požadavky na kvalitu a odolnost, jako jsou například svítidla s vysokým krytím IP 66 a speciálními světelnými vlastnostmi určená pro použití ve zdravotnictví, svítidla pro sportoviště odolná proti nárazům apod. Nabídku zářivkových svítidel pak doplňují svítidla výbojková, která jsou určená pro osvětlení v průmyslu, nebo osvětlení venkovní, jako např. ulic, parků, sportovišť apod. Zvláštní skupinu pak tvoří svítidla kruhová vestavná – downlighty. Do sortimentu Beghelli-Elplast byla nedávno zařazena také svítidla zářivková prachotěsná, která jsou určená pro prostory s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů – Zóna 02 a pro prostory s nebezpečím výbuchu hořlavých prachů – Zóna 22. Významnou úlohu hrají také nová svítidla na bázi výkonových LED, které sledují celosvětový trend jejich rozvoje.

Snaha udržet krok s nejnovějšími trendy v osvětlovací technice a nabízet kvalitní a moderní produkty vedou společnost k plánovité investiční obnově výrobního parku a péči o profesní růst zaměstnanců. Za poslední roky proto byly vynaloženy desítky miliónů korun do nového strojního zařízení, které zvýšilo kvalitu, rychlost a efektivitu výroby tak, aby vyhovovala nejnáročnějším současným požadavkům. Mezi největší investice patřilo pořízení automatizované lakovací linky Eisenmann, která vedle velkého výkonu vytváří minimální ekologickou zátěž. Výborně se uplatňuje automatické vysekávací, děrovací a tvářecí centrum Salvagnini nebo profilovací linka Swah. Díky těmto investicím se v sortimentu objevila nová svítidla na světové technické i estetické úrovni.

Velkou pozornost věnuje Beghelli-Elplast také zajištění servisu svých svítidel. Vedle standardního pozáručního servisu svým zákazníkům nabízí pomoc při zpracování a specifikaci osvětlovacích projektů. Kromě toho připravuje pro své zákazníky z řad projektantů a zástupců velkoobchodů elektromontážních firem speciální tématická školení zaměřená na novinky v sortimentu a na osvětu v nových trendech v oblasti osvětlení.

V současnosti patří Beghelli-Elplast mezi nejstabilnější společnosti v brněnském regionu a trvale zaměstnává přes 150 kvalifikovaných zaměstnanců. I v této oblasti si je vedení společnosti vědomo přínosu investic a proto pravidelně organizuje školení a vzdělávací akce, které zvyšují jejich odbornou úroveň a tím přispívají k trvalému růstu produktivity práce.


Stránky výrobce naleznete na adrese http://www.beghelli.cz

Výrobky firmy Beghelli-Elplast, a.s. naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Výrobky v e-shopu neuvedené můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře.