Logo ABB pohony a motory

ABB s.r.o., Pohony a motory

ABB s.r.o.,  Pohony a motory  je přední výrobce a dodavatel nejrozsáhlejšího portfolia frekvenčních měničů, které se vyznačují spolehlivostí, jednoduchým ovládáním, flexibilitou a inteligencí.

Nabídka ABB s.r.o.,  Pohony a motory  zahrnuje produkty nízkého napětí AC a DC pohony středního a střídavého napětí. Jsou používány ve všech odvětvích a aplikacích. Měniče ABB nabízejí aplikační specifické funkce, ovládání pro různé typy motorů, stejně jako flexibilní připojení k automatizačním sítím.

Zkušenosti a znalosti, které jsme získali, vedly k vývoji našich produktů pro solární a větrnou energetiku. Pro fotovoltaické elektrárny naše solární invertory nabízí flexibilní řešení od stringových střídačů až do větších centrálních střídačů a dokonce i kompletních megawatt stanic.

Měniče ABB, střídače a měniče, jsou osvědčeným a spolehlivým řešením podporující globální produkce a služby životního cyklu.

Stránky výrobce: http://www.abb.cz/pohony

Výrobky této firmy: zobrazit v e-shopu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.