Logo ABB s.r.o., Elsynn

ABB s.r.o., Elsynn

Výrobce přístrojů a rozvaděčů nízkého napětí ABB s.r.o., Elsynn nabízí kompletní sortiment přístrojů a systémů nízkého napětí pro použití v domovních i průmyslových aplikacích. Dodává přístroje pro ochranu, řídící aplikace a měření elektrické energie, domovní elektroinstalační materiál, rozváděče nebo montážní skříně. Rovněž nabízí moderní inteligentní systém řízení budov ABB iBUS KNX pro zvýšení komfortu a úspor energií. Dlouhodobě se orientuje na kvalitu výrobků s cílem uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky zákazníků a koncových uživatelů.

Všechny nízkonapěťové přístroje a systémy ABB s.r.o., Elsynn vyhovují mezinárodním normám jako IEC, EN aj. Od roku 1996 všechny vyráběné a dodávané přístroje nesou označení CE nutné pro volný oběh zboží v rámci Evropské unie.

Všechny produkty splňují požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu – EMC. Testování a certifikace výrobků ABB s.r.o., Elsynn probíhá v nejuznávanějších evropských a světových zkušebnách.

Všechny výrobní závody jsou držiteli certifikací ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001 a velká část naší práce je zaměřena na Industrial IT- naši patentovou koncepci propojení výrobků se systémy poskytujícími informace pro efektivní řízení provozu a údržby.

Stránky výrobce: http://www.abb.cz/nizkenapeti

Výrobky této firmy: zobrazit v e-shopu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.