Detektor zaplavení – dovolená v klidu

S novým detektorem zaplavení s bezdrátovým RF vysílačem od ABB s.r.o., Elektro-Praga zvýšíte ochranu Vašeho majetku. Ve spojení s modulem bezdrátového RF přijímače připojeným na elektromagnetický ventil hlavního uzávěru vody zabrání zaplavení hlídaného prostoru v případě prasklé napouštěcí hadice pračky, myčky nebo WC.

Nový bezdrátový detektor zaplavení 3299-10938 si mimo zaplavení kontaktů průběžně kontroluje i správnou pracovní polohu (snímací elektrody směrem dolů). Pokud dojde ke změně této polohy, vysílač spustí výstranou akustickou signalizaci.

Detektor zaplacení je napájen dvěma standartními alkalickými tužkovými články 1,5V velikosti AA. Tužkové články jsou součástí dodávky.

Detektor zaplavení s bezdrátovým RF vysílačem 3299-10938 je možné používat se všemi bezdrátovými přístroji ABB RF 868. Nastavování vazeb a parametrů je možné i pomocí PC a software RF Asistent.

Pro jednoduchou aplikaci pro ovládání elektromagnetického ventilu je možné použít například bezdrátový RF přijímač 3299-11508.

Příklad zapojení detektoru zaplavení ABB

Dostupnost RF 868

Přístroje ABB RF 868 nakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Dálkové ovládání.