Decento, spínače a zásuvky z porcelánu

Decento, spínače a zásuvky z porcelánuPůsobivý design s duší. Krásně jednoduchý kulatý tvar a hlavně materiál. Skutečné porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Žádné retro, ale originál. Nová designová řada Decento v nabídce ABB s.r.o., Elektro-Praga. Kam patří vypínače a zásuvky Decento? To si určí zákazník sám. Moderní interiéry stylu „provence“ s modrobílými a šedohnědými tóny. Klasická česká chalupa nebo roubenka, které jsou stále populárnější. No a samozřejmě zámecké či palácové interiéry. Zkrátka jen podle přání a interiéru.

Decento - porcelánový přepínač střídavý
Decento - porcelánový spínač, přepínač sériový
Decento - porcelánový ovladač žaluziový
Decento - porcelánová zásuvka
Decento - porcelánová zásuvka TV+R+SAT
Decento - porcelánová zásuvka komunikační

Dominantním prvkem je sněhobílý porcelán, ze kterého je vyroben nejen rámeček, ale i kryty a páčky spínačů. Kompletně porcelánová je také zásuvka 230 V i kryty slaboproudých zásuvek. Přístrojové vybavení je poměrně jednoduché. Je dané jak snahou o čistotu designu, tak i možnostmi materiálu. Využití porcelánu jako materiálu pro kryty spínačů a zásuvek je totiž extrémně náročné jak z pohledu výroby, tak přesnosti a pevnosti dílů. Velmi složité je také udržení kvalitního provedení politury pro krásný a charakteristický porcelánový povrch. Přesto se podařilo do nabídky zařadit základní řazení spínačů, žaluziový spínač, zásuvku, komunikační a televizní zásuvku. Některé funkce jako např. stmívání lze snadno vyřešit spojením s rozváděčovými přístroji nebo ve spojení například se systémem inteligentní elektroinstalace Ego-n. Odkazy v rámci webu výrobce:

Porcelánové spínače a zásuvky Decento můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Decento.

Porcelánový spínač v designu Decento


Doplněno 6.5.2015:

Další barevné varianty ABB Decento

Řada porcelánových spínačů a zásuvek ABB Decento byla doplněna o Decento v černé barvě a Decento s dřevěnými rámečky v provedení přírodní buk nebo třešeň.

Otočné porcelánové spínače ABB Decento

Elektroinstalaci 30tých let připomenou stylové porcelánové spínače Decento s otočným ovládáním.

Dostupnost ABB Decento

Porcelánové spínače a zásuvky Decento ve všech barvách a variantách naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Decento.