Dálkové ovládání GSM telefonem

Dálkové ovládání GSM telefonemNový produkt společnosti ABB s.r.o., Elektro-Praga PhoneLINE, který v těchto dnech přichází na trh, jistě potěší všechny, kteří potřebují nějaké elektrické zařízení ovládat komfortně na velkou vzdálenost, a to prostřednictvím GSM signálu.
PhoneLINE umožňuje ovládat až 4 zařízení, podle konfigurace prozvoněním, pomocí SMS zpráv nebo hlasovou navigací DTMF po zavolání do přístroje a samozřejmě také lokálně přímo na přístroji.
Jako hlavní přístroj slouží spínač GSM PhoneLINE se zdrojem, řídicí jednotkou se SIM kartou, s displejem a ovládacími tlačítky a spínacím relé 10 A / 230 V. Další přístroj se stejným relé je možno připojit k hlavnímu spínači „drátově“ a další až dva bezdrátově pomocí RF signálu.
Přístroje se připojují přímo na napětí 230 V, nepotřebují tudíž žádný pomocný napájecí zdroj a montují se do standardní instalační krabice pod omítku s hloubkou min. 40 mm.
PhoneLINE je v nabídce ve třech oblíbených designech – Tango, Time, Element.
Nová generace přístrojů najde uplatnění například pro ovládání topení, klimatizace, osvětlení, ohřevu vody v bazénu, spouštění automatických závlahových systémů nebo pro ovládání elektronické zabezpečovací signalizace. Přístroje mohou pracovat i jako termostat, a lze je použít i pro udržování stálé teploty v budově.

Ke stažení: Katalogový list (PDF, 600kB)

Aktualizováno 15.7.2009: Bezdrátový GSM telefonem ovládaný spínač PhoneLINE se přestal vyrábět a dodávat.

Aktualizováno 8.10.2015: V současné době dodáváme tyto výrobky ovládané mobilními telefony:

Jedná se především o bezdrátové termostaty firmy Elektrobock a o Modul GSM systému inteligentní instalace Ego-n.