Bluetooth reproduktor SONY zdarma od firmy NOARK

Nakupujte výrobky NOARK a jako dárek Vám zdarma pošleme bezdrátový bluetooth reproduktor SONY.

Pravidla akce

Bezdrátový bluetooth reproduktor SONY od nás dostanete zdarma při nákupu výrobků NOARK.

Za odběr výrobků NOARK v ceně 30.000,00 Kč bez DPH získáte 1 bezdrátový bluetooth reproduktor SONY.

Akce platí od 19.10.2018 do 31.12.2018.

Jeden zákazník (1 IČO) může v rámci akce zístat maximálně 4 bezdrátové bluetooth reproduktory SONY.

Akce bude vyhodnocena a bezdrátové bluetooth reproduktory SONY budou odeslány zákazníkům v průběhu ledna 2019.

Aktualizováno 2.1.2019: Akce byla ukončena. V průběhu ledna všem zákazníkům splňujícím podmínky akce reprodutory zašleme.

Reproduktor Sony za nákup výrobků NOARK

O společnosti NOARK

Společnost NOARK Electric je celosvětová firma s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů.

Společnost je součástí nadnárodního koncernu s více než 25 tisíci zaměstnanci. Regionální centra v Šanghaji, Praze a Los Angeles řídí aktivity na jednotlivých kontinentech.

NOARK Electric investoval miliony eur do vlastního produktového vývoje a pracuje s nejnovějšími technologiemi a výrobními prostředky. Na celosvětový elektrotechnický trh přináší zcela novou příležitost, nadstandardní záruky a bezkonkurenční péči pro naše zákazníky a obchodní partnery.

Výrobky NOARK

NOARK nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků pro elektroinstalace. Produkty se vyrábějí na bázi vlastních technologií. Do výzkumu a rozvoje výrobků NOARK každoročně investuje obrovský kapitál. Vysokou odolnost dokazuje počet spínacích cyklů, který výrazně převyšuje hodnoty požadované standardy. Dalším důkazem kvality je skutečnost, že NOARK poskytuje pětiletou záruční dobu na všechny své výrobky. Cílem firmy NOARK není vyrábět pouze standardní výrobky, chce se přiblížit technologiím budoucnosti. Tým inženýrů denně hledá nové možnosti technických a technologických řešení. Výrobky se vyvíjejí i s ohledem na pohodlí při jejich instalaci. Jednoduše nainstalovat, snadno a spolehlivě fungovat – to je motto firmy NOARK.

Zobrazit výrobky NOARK v e-shopu

Firma NOARK poskytuje na své výrobky prodlouženou záruku 5 let.