Bezdrátový bezbateriový zvonek BZ29

Bezdrátový zvonek BZ29 je novinkou ve zpracování domovních zvonků Elektrobock. Je unikátní zpracováním vysílače, neboli tlačítka vně domu, které je zcela bez baterií. 

Bezdrátový zvonek BZ29 se skládá z bezbateriového tlačítka a bezdrátového síťového přijímače.

Bezbateriové tlačítko funguje na inovativním principu přeměny mechanické energie, a tak vytváříte energii pouhým stiskem tlačítka. Takže už se nikdy nestane, že by jste zapomněli vyměnit baterie ve zvonku. I když je energie vytvářená pouze stiskem, rádiové vlny jím vytvořené dokážou, i tak překonat vzdálenost 180 m na volné ploše a v zástabě 25 m.

Bezdrátový síťový přijímač je modul pro zapojení do zásuvky. Stejně jako tlačítko je vytvořen k mimořádné energetické úspornosti. Každý si ho může uzpůsobit podle sebe, ať už výběrem ze 6 gongů, nastavením hlasitosti nebo počtem připojených tlačítek. Tento příjimač dokáže fungovat zároveň až se 16 tlačítky. Kdyby náhodou někdo přijímač přeslech, tak je také vybaven optickou signalizací.

Tlačítko má sice certifikovanou odolnost IP44, ale pokud chcete jestě větší ochranu radíme vám dokoupit si k němu ochrannou stříšku KBT.

Ukázka bezdrátového zvonku BZ29 Elektrobock

Dostupnost Bezdrátového zvonku BZ29

Bezdrátový zvonek BZ29 naleznete v našem e-shopu v kategorii Zvonky a gongy / Bezdrátové a ochranou stříšku KBT naleznete v kategorii Zvonky a gongy / Kryty tlačítek.


Soubory ke stažení

BZ29-návod-cz.pdf
BZ29-propagační-leták-cz.pdf