Bezdrátové spínací hodiny

Bezdrátové spínací hodinyOd srpna nově nabízíme programovatelné čtyřkanálové spínací hodiny. Jsou k dispozici v designech ABB Time a Element, ve všech barevných provedeních, které tyto řady nabízejí.

Hlavní použití je pro centrální ovládání předokenních rolet. Mimo jiné disponují tzv. „astro módem“. Tento režim je s oblibou využíván k řízení předokenních rolet v závislosti na zeměpisné šířce a tomu odpovídající době východu a západu slunce. V praxi to znamená, že si uživatel nastaví odpovídající pásmo (např. Praha), a přístroj je schopen dle předem naprogramovaných údajů ovládat rolety v závislosti na pozici slunce vzhledem k ročnímu období samozřejmě s možností nastavení korekce pro západ i východ slunce.

Vysílací hodiny jsou kompatibilní se všemi přijímači řady BOSys firmy ENIKA a lze je tedy využít i pro ovládání osvětlení – např. simulace přítomnosti osob v domě během dovolené apod. Bez zajímavosti není ani spotřeba energie vysílače. Životnost baterií je 4 roky! To je naprosto unikátní parametr v porovnání s podobnými typy jiných výrobců.