Aplikace Svět vypínačů od ABB

Vybíráte vypínače? Šikovná aplikace Svět vypínačů Vám pomůže vybrat na místě instalace pomocí mobilu nebo tabletu design a barvu spínače z celkem 15ti designových řad a velkého množství barevných kombinací výrobků ABB pro domovní elektroinstalace.

Aplikace Svět vypínačů je určena pro snadný výběr z designových řad vypínačů, které nabízí společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga na českém trhu. Aplikace je rozdělena do tří částí: For Life – designy pro život, For Style – designy pro náročné a Chytrou elektroinstalaci v podání systémů Ego-n a ABB i – bus KNX. Kdekoliv se nacházíte, můžete vybírat výrobky dle Vašeho vkusu a stylu, které se hodí do Vašeho interiéru.

Aplikace obsahuje

For Life – designy pro život

For Style – designy pro náročné

Chytrá elektroinstalace

Funkce aplikace

Vyberte si vypínač, který se Vám líbí, umístěte ho na pozadí (zeď) z našeho vzorníku, vyfoťte si vlastní pozadí, či použijte fotografii interiéru z Vaší fotogalerie. Vypínač si můžete zmenšit/zvětšit a přemístit ve fotografii interiéru na plánované místo. Fotku s vybraným vypínačem a interiérem je možné uložit do Vašeho telefonu/tabletu, poslat emailem, sdílet na Facebook, Twitter, či Pinterest.

Stažení aplikace

Apple_AppStoreGoogle Play