Antibakteriální program TEM

V těchto těžkých časech se firma TEM Čatež rozhodla více starat o lidské zdraví. Přece jenom když jsou lidé stále doma, spínače a zásuvky jsou vystaveny většímu používání, a to z nich dělá ještě běžnější místa pro množení bakterií a šíření nemocí.


AB program TEM - účel

Proto TEM vyvinul spínače a zásuvky MODUL s příměsí antibakteriálních iontů stříbra, které zajištují dlouhodobou, spolehlivou a efektivní prevenci proti množení bakterií, mikrobů a hub.

AB program TEM Modul logo

Antibakteriální program MODUL je vyhovující elektroinstalací pro nemocnice, zdravotní centra, domy pro seniory, pečovatelské domy, restaurace, hotely, letiště, autobusové a vlakové stanice, malé i velké obchody, budovy veřejných institucí a mnohé další objekty s velkým počtem návštěvníků.

Díky zaobleným tvarům, jsou jemné antibakteriální povrchové vrstvy snadno dostupné a čistitelné.

Antibakteriální program v bílé barvě obsahuje tlačítka a zásuvky, které jsou kombinované s montážními rámečky a mechanismy modulárního systému MODUL.

Přístroje antibakteriálního programu MODUL nemáme běžně skladem. Dodáváme je na poptávku. Poptávku můžete učinit pomocí kontaktního formuláře. Dodací lhůta je přibližně 10 dní.

Chcete zjistit více informací? Stáhněte si Katalog TEM 2020 nebo samostatný katalog antibakteriálního programu TEM EN/SI (níže mezi soubory ke stažení).


Soubory ke stažení

AB_program_TEM.pdf