ABB to jistí! 04/20

Vážení čtenáři pravidelného elektrobulletinu ABB, přinášíme Vám jeho poslední vydání pro rok 2020. Ale i když se jedná o poslední číslo je stále nabito spoustou novinek. Letošní rok byl jistě pro každého z vás výzvou, ale věříme, že jsme ho společně zvládli, a budeme se těšit na další skvělou spolupráci v roce 2021.

Zvládnete 500 do Vánoc?

Pro všechny, kteří soutěží v Rozjeď to elektro!, i pro ty, kteří se teprve chystají, máme skvělou zprávu – blížíte se k 500 zaslaným fotografiím vašich instalací. Každá fotka získá okamžitý dárek od Hilti.

Vyfoťte svou osazenou rozvodnici a pošlete ji na WhatsApp či email ABB.
WhatsApp: 731 552 388
email: epj.jablonec@cz.abb.com

Soutěž organizuje ABB s.r.o., Elektrotechnika, se sídlem Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4, IČO: 49682563.

CHCI SOUTĚŽIT S ABB

Soutěž ABB Rozjeď to elektro

Design ABB Tango IP44

Od ledna v novém!

Design Tango IP44 má pro vás od nového roku novinku. V krytu IP44 můžete použít standardní instalační rámečky až do trojnásobného provedení. Pro vodorovnou či svislou instalaci.

SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY

Webináře 2021

ABB by chtěla poděkovat za hojnou a aktivní účast na webinářích v letošním roce. Pro rok 2021 pro vás připravili novou sérii webinářů s pestrými tématy. Začínají v únoru. Vyberte si téma, které vás zajímá a obohatí.

PŘEHLED WEBINÁŘŮ ABB

Webináře ABB 2021
ABB Jistič S200C

Ušetříte až o 50% víc místa

Nové kompaktní jističe S200C nabízí až 2 x více prostoru v instalaci. Máte možnost výběru různých charakteristik (B, C,), konfigurací (1P+1P v 1 modulu, 2P v 1 modulu, 3P a 4P ve 2 modulech), zkratové odolnosti (6 a 10 kA) a jmenovitými proudy do 40 A.

VÍCE O JISTIČÍCH S200C NA STRÁNKÁCH ABB

Nastavení nově přes BT

Digitální časové spínače a Astro spínače (DW, DWA, DY365, DWTL1) je možné nově nastavit pomocí Bluetooth. V kombinaci s aplikací DBT Timer APP (Android, iOS) můžete vizualizovat nastavení, vytvářet nové programy, ovládat relé výstupy a aktivovat náhodné i cyklické funkce. Pomocí mobilu můžete i přenášet programy z jednoho zařízení na druhé.

VÍCE INFORMACÍ OD ABB

Bluetooth logo

Zase vám na schodišti zhaslo světlo?!

Schodišťové spínače E232 můžete krátkodobě zapnout přepnutím přepínače do polohy „ON“.

A budiž světlo!

CHCI SVĚTLO NA CHODBĚ

ABB-free@home logo newsletteru

ABB-free@home newsletter

Nechcete si nechat ujít zajímavosti k tématu Inteligentní bydlení, novinky, vychytávky, zajímavosti, webináře, videa? Zažádejte si o zasílání newsletteru, který vychází 3 x ročně.

HLEDÁTE
instruktážní videa, reference, zajímavosti, či školení?

Vše pohromadě na novém kanále YouTube Elektrotechnika

Logo YouTube

ABB Welcome Midi tutorialy

Welcome Midi nové tutorialy

Domovní komunikace ABB Welcome Midi má pro vás 6 nových videí o konfiguraci a nastavení komponentů. Nenechte si je ujít!

ZHLÉDNOUT VIDEA

ABB partnerství s Lesy ČR

Kampaň, která má za svůj cíl šetřit životní prostředí, byla už představena v předchozím vydání. Nyní se chce ABB pochlubit partnerstvím s Lesy ČR. ABB věnuje část peněz z prodeje vypínačů a zásuvek designové řady Levit na osázení lesa na Jablonecku. Šetřete lesy, snižte množství tištěných prospektů. Všechny prospekty a katalogy máme na webových stránkách ABB v elektronické podobě.

PROSPEKTY KE STAŽENÍ

ABB partnerství s Lesy ČR