ABB to jistí! 04/19

ABB s.r.o., Elektrotechnika vydává nové číslo informačního bulletinu pro elektroprofesionály ABB to jistí! 04|19.

Bulletin, distribuovaný pouze elektronicky, Vám zde přinášíme v nezměné podobě:

Vážené čtenářky, milí čtenáři,

podobně jako v předcházejících letech jsme se snažili předkládat vám v průběhu celého roku, zajímavá témata, podněty a informace. Věříme, že se nám to letos povedlo, a zůstanete našimi věrnými čtenáři a obchodními partnery i v letech budoucích.
Dovolte mi, abych vám popřál úspěšné završení roku 2019, krásné Vánoce a hodně úspěchů v novém roce 2020.
Vladimír Janypka
Local Sales & Marketing Manager

Vyfoť a vyhraj! Soutěžte do 31.12.2019

Soutěž o nářadí Hilti vyhrává do konce prosince každý, kdo zašle fotografii své instalace na email epj.redakce@cz.abb.com
Doposud bylo vyhodnoceno přes 300 fotografií. 1. cenu (poukaz v hodnotě 30 000Kč) v první vlně soutěže získal pan Jaroslav Strachoň. Všem výhercům gratulujeme!

Jak soutěžit

 

Katalog 2020

Přípravy katalogu elektroinstalačního materiálu jsou v plném proudu. Katalog zahrnuje všechny přístroje a designové řady pro domovní elektroinstalace a bude rozesílán všem odběratelům, kteří dali souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR v březnu příštího roku. Ostatní si mohou stáhnout elektronickou verzi, či si katalog vyzvednou osobně na veletrhu Amper 2020.

Aktuální verze katalogu

 

Bydlet jako…

Od srpna můžete pravidelně každou sobotu od 18 hodin sledovat proměny bydlení na ČT1. V pořadu Bydlet jako… se pravidelně objevují různé designové řady vypínačů a zásuvek naší výroby. Pořadem provází osvědčená moderátorská dvojice Jana Stryková a Roman Zach.

Přehled odvysílaných dílů

 

Vaše zpětná vazba je důležitá

Napište nám, čím jsme vám v letošním roce udělali radost, co vás zaujalo na našich stáncích, školeních, prezentacích. Nebo co vám naopak chybí, na čem bychom měli zapracovat. Chceme vám být blíž, proto je pro nás zpětná vazba velmi důležitá.

Napište nám

 

Kde jste nás mohli vidět

For Arch

Letošní 30. ročník mezinárodního veletrhu měl opět pestrý program. ABB, jakožto inovativní partner, nemohl chybět na Technologickém Fóru, kde jsme měli přednášku pro 300 návštěvníků. V soutěži Grand Prix jsme letos získali hlavní cenu za Systémový modul 2.0 chytré elektroinstalace ABB-free@home a naše expozice o 130m2 se nesla v duchu oslav 5 milióntého prodaného kusu designové řady Levit a 5 let od uvedení Levitu na český trh.

Ahoj Future! bylo letošním nosným tématem veletrhu módy a designu v pražských Holešovicích. Nás reprezentoval na hlavní stage robot IRB, který zaléval květiny a v Open studiu jsme měli našeho spolupracujícího robota YuMi, jež neúnavně razítkoval čerstvé vydání časopisu Nové proměny bydlení, se kterým dlouhodobě spolupracujeme.

For Interior

Na výstavě For Interior v pražských Letňanech jsme byli přizváni jako partneři designové expozice časopisu Nové proměny bydlení, kde mohli návštěvníci vidět přehled designových řad vypínačů a zásuvek, domovních telefonů i chytré elektroinstalace, ale také slyšet přednášku našeho odborníka na inteligentní elektroinstalaci, Petra Maška. O víkendové přednášky byl velký zájem.