ABB to jistí! 02/19

ABB s.r.o., Elektrotechnika vydává nové číslo informačního bulletinu pro elektroprofesionály ABB to jistí! 02|19.

Obsah bulletinu

ABB se zabydlí v e4domě

ABB se stalo hrdým partnerem projektu „e4 dům“ od společnosti Wienerberger. Jedná se o velmi zajímavý projekt, kde se snoubí různé technologie tak, aby dosáhly co nejvyšších energetických úspor, maximálního pohodlí, bezpečnosti a byly co nejšetrnější k životnímu prostředí. S projektem e4dům se můžete setkat také v rámci 30. ročníku mezinárodního veletrhu FOR ARCH, kde bude mít Wienerberger i ABB vlastní expozici. Více informací naleznete na stránce https://e4dum.cz/prvni-e4-dum/aktualne-z-prubehu-stavby/.

Pozvánka na veletrh FOR ARCH

ABB Vás zve na Veletrh FOR ARCH konaný od 17. 9. 2019 do 21. 9 . 2019 na Výstavišti PVA Letňany. Expozici ABB naleznete v hale 4, stánek A17.

ABB Levit – ideální zásuvky do dětských pokojů

V designové řadě ABB Levit jsou všechny standardní zásuvky opatřeny bezpečnostními clonkami a splňují požadavky normy ČSN EN 60529 na stupeň krytí IP 40 včetně příslušného značení. Tento fakt spolu s možností výběru z široké palety pestrých barev (červená, zelená, žlutá, oranžová …) předurčuje
zásuvky v designu ABB Levit pro použití v prostorách určených pro děti, a to nejen ve školách a školkách, ale i v dětských pokojích – své ratolesti přece chceme chránit i doma.

ABB-free@home a Philips Hue si rozumí

Philips Hue nabízí nejrůznější typy svítidel od žárovek, přes barevné zdroje, až po barevné LED pásky. Nyní je možné pomocí aplikace systému inteligentní elektroinstalace ABB-free@home ovládat jakékoli svítidlo připojené přes Philips Hue bridge. Stačí tak jedna aplikace na řízení zastínění, vytápění, zavlažování, klimatizace a nyní i svítidel od společnosti Philips. Jednoduchá integrace svítidel do ABB-free@home je předvedena ve videu na stránce https://www.youtube.com/watch?v=uzMKQ_tcZLs.

Vyfoť modulárky, získej HILTI dárky

V soutěžní akci pro elektromontéry Vyfoť modulárky, získej HILTI dárky bylo rozdáno již přes 100 dárků. ABB akci prodlužuje! Každá fotografie vyhrává! Odměnou jsou užitečné a atraktivní Hilti dárky. Více informací k soutěži naleznete na stránce nizke-napeti.cz.abb.com.

Školení pro 2. pololetí 2019

ABB pořádá řadu školení pro elektroprofesionály – Školení elektroinstalace ABB-free@home, Školení Jeden dům jedno řešení (P3), Školení systému bezdrátového ovládání ABB RF 868, Školení domovních audio a videotelefonů ABB-Welcome Midi, Školení Komfort a úspory. Jak se přihlásit? Jednoduše on-line na nizke-napeti.cz.abb.com/skoleni-nabidka.

Správný přístroj na problematický povrch

Díky uplatnění nařízení evropské legislativy ohledně přístrojů vhodných pro montáž na a do hořlavých podkladů již ABB nadále nebudeme provádět značení těchto výrobků nesmazatelnou značkou na výrobku (jak to striktně vyžadovala již neplatná norma). Více informací naleznete ve článku Přístroje pro montáž do hořlavých podkladů a na ně.

Pokračuje úspěšný pořad Bydlet jako… a my jsme součástí

Koncem srpna odstartovala další série proměn bydlení v pořadu Bydlet jako…, který se vysílá každou sobotu od 18 hodin na ČT1. Produkty ABB můžete vidět hned ve dvanácti dílech, kterými provází diváky vtipná moderátorská dvojice Jana Stryková a Roman Zach. Pořady můžete zhlédnout také na i-vysílání ČT na adrese https://www.ceskatelevize.cz/porady/11695580341-bydlet-jako/.

Zobrazit bulletin ABB to jistí! 03|19

Předchozí vydání ABB to jistí!

ABB to jistí! 02|19
ABB to jistí! 01|19
ABB to jistí! 01|18
ABB to jistí! 04|17
ABB to jistí! 03|17
ABB to jistí! 02|17
ABB to jistí! 01|17
ABB to jistí! 04|16
ABB to jistí! 03|16
ABB to jistí! 02|16
ABB to jistí! 01|16