2Voice – nový dvouvodičový videosystém

2Voice od společnosti Urmet s.r.o. je moderní dvouvodičový unipolární videosystém nabízející uživatelům komfort a nadstandartní funkce. Je navržen s ohledem na snadnou instalaci a požadavky trhu, které přetváří v inovace. Systém 2Voice (1083) zcela ( tzn. i v aplikacích bez videa) nahradí generačně starší systém BiBus (1072), jehož prodej bude tak postupně ukončen.

Investice do systému 2Voice se vyplatí

Kabeláž systému je identická, jedná-li se o video či audio systém. Je-li na počátku zodpovědně navržena struktura kabeláže (distributory), je případný budoucí upgrade systému na video banalitou. To, co se v případě volby systému bez videa investuje na počátku „navíc“, se pak rychle vrátí ve chvíli, kdy se rozhodne o třeba jen částečném osazování videoprvků. Jednoznačným faktem je, že videosystémy se stávají čím dál více standardním řešením pro oblast domovní komunikace. I tomu Urmet uzpůsobil svou strategii – se systémem 2Voice platí, že nerozhodnete-li se pro video hned na počátku, není tím vaše investice znehodnocena.

Povýšení audio systému na video v budoucnu je nejen možné, ale hlavně je levné a jednoduché.

Investice do systému 2Voice je tou nejlepší, pro kterou se můžete v oblasti domovní komunikace rozhodnout.

Vzhled1A Výhody 2Voice

  • Pouze 2 vodiče ( od vstupního panelu až k bytové stanici ), které zároveň napájí veškeré prvky systému.
  • 4096 uživatelů, rychlé a jednoduché programování pomocí DIP přepínačů, bez nutnosti pomocného hardwaru.
  • Uživatelsky programovatelný interkom a kontrola až 2 externích kamer připojených napřímo, či až 5 kamer připojených přes přídavný cyklický přepínač.
  • Nové designy monitorů a panelů.
  • Jednoduchý způsob renovace domovních systémů při zachování stávajících rozvodů.
  • Vysoká flexibilita, výkon a spolehlivost.
  • Další…

Jakost komponent systému 2Voice

U tohoto systému je kladen vysoký důraz na spolehlivost. Té je dosaženo pečlivým výběrem kvalitních součástek a dále i tím, že je systém od samého počátku vyvíjen a testován v hlavní továrně v Itálii.

Tabulka kompatibility kabeláže

Systém 2Voice_kompatibilita kabeláže* Rozsah je pojmenování pro součet délek všechn vodičů v dané části systému.

** Použijete-li pro zapojení systému jednotlivé vodiče, je nutné, aby byly oba vedeny ve společné chráničce o max. průměru 32mm.

V případě, že použijete vícežilový kabel, VŽDY systém připojujte jen na jeden pár! NIKDY nespojujte více jednotlivých vodičů, abyste dosáhli většího průřezu! Toto platí obecně pro všechny digitální systémy Urmet.

Dostupnost

Nové typy telefonů a souprav kompatabilní pro systém 2Voice budou dostupné v průběhu 1.pololetí 2016 v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

Chcete-li se dozvědět více o možnostech systému 2Voice, kontaktujte nás na našich informačních stránkách přes kontaktní formulář.